Sağlık durumunuza ve ilgi alanlarınıza göre siteyi kişiselleştirmek için giriş yapın.

Yeni Hesap Oluştur.

Sağlık durumunuza ve ilgi alanlarınıza göre siteyi kişiselleştirmek için giriş yapın.

Şifremi unuttum
Giriş Yap

Henüz bir hesabınız yoksa hesap oluşturun

Sorularınız için bize bu numaradan ulaşabilirsiniz.

 444 55 44 ARA
BİLGİLERİNİZİ GİRİN SİZİ ARAYALIM
Adınız Soyadınız* Bu alan boş bırakılamaz.
Telefon numaranız* Bu alan boş bırakılamaz.
Etiket : yüksek ateş

Basit ama etkili yöntemlerle can kaybına yol açabilecek kadar ağır seyreden domuz gribinden büyük oranda korunmak mümkün.

Zatürre tüm dünyada ve ülkemizde en sık görülen ve en fazla ölüme neden olan hastalıkların başında gelir. Bu hastalığa hemen herkes yakalanabilir.

Yüksek ateş, bademcikte kızarıklık, ağız içinde aft ve ciltte döküntü halinde kendini gösteren el-ayak-ağız hastalığı, çocukların el, ayak ve bileklerinin neredeyse tamamını kırm

Anne ve babaların bebek bakımı sırasında sık karşılaştıkları sorunlardan biri yükse ateştir. Yüksek ateş bilinçli yapılan müdahalelerle hızla indirilebilir.

Grup A beta hemolitik streptokok kaynaklı farenjit, 2 ila 5 gün arasında kuluçka dönemine sahip ve en sık 5-12 yaş arası çocukları etkiliyor.

Siz de en az bir kez soluğu acil serviste almak zorunda kalmışsınızdır. Kimi zaman yüksek ateşi kimi zaman travma nedeniyle gidilen acil serviste en çok karşılaşılan durumlar ve

Ebola virüsüne karşı kabul edilen en etkili korunma kişisel hijyen, bilinçli yaklaşım ve erken koruma sistemi olarak sıralanıyor.

Çocukluk çağı kanserlerinin erken evrede teşhisi çok önemlidir. Bunu yapmanın en kolay yolu ise belirtileri bilmekten geçer.