Sağlık durumunuza ve ilgi alanlarınıza göre siteyi kişiselleştirmek için giriş yapın.

Yeni Hesap Oluştur.

Sağlık durumunuza ve ilgi alanlarınıza göre siteyi kişiselleştirmek için giriş yapın.

Şifremi unuttum
Giriş Yap

Henüz bir hesabınız yoksa hesap oluşturun

Sorularınız için bize bu numaradan ulaşabilirsiniz.

 444 55 44 ARA
BİLGİLERİNİZİ GİRİN SİZİ ARAYALIM
Adınız Soyadınız* Bu alan boş bırakılamaz.
Telefon numaranız* Bu alan boş bırakılamaz.
Etiket : kök hücre

Lenfomanın en sık ortaya çıktığı yer, lenf bezleridir. Lenfomalar, hem çocuklarda hem de erişkinlerde görülebilir.

Kök hücre bağışı hayat kurtarıyor! Çoğalma ve kendilerini yenileyebilme özelliğine sahip kök hücreler, önemli rahatsızlıkların tedavisinde kullanılıyor.

Siz de kırışıklıklarınızdan rahatsız mısınız? Cilt uygulamaları kırışıklıkların giderilmesinde genç ve pürüzsüz bir görünüm kazandırabilir.

Doğumsal kan hastalıklarından bazı kanser türlerine kadar birçok ölümcül hastalığın tedavisine çare olan kök hücre naklinde yüz güldürücü gelişmeler yaşanıyor.

Kardeşten yapılan kök hücre nakilleri çocuğun hastalığını yenmesi açısından büyük önem taşıyor.

Hangi teknik olursa olsun kök hücre nakli tedavisi alan hastanın düzenli aralıklarla doktor kontrolüne gitmesi gerekiyor.

Günümüzde kemik iliği nakli özellikle akut lösemi ve lenf bezi tümör çeşidi kanser hastalarının ve bazı kalıtsal kan hastalıklarının tedavisi için kullanılır.

Kemik iliği vericinin kalça kemiğinin hemen üstünden girilerek alınır ve aynı bölgede vericinin kemik iliği kendiliğinden yenilenir.

Özellikle ileri yaşta sıklıkla görülen diz kireçlenmesi, ağrılar nedeniyle kişiyi zor duruma sokar. Fazla kilo, aşırı hareket gibi etmenlerle tetiklenen diz kireçlenmesi nasıl te

Yaşam kalitesini düşüren diz kireçlenmesinin tedavisi çeşitlidir. Ağrıların azaltılmasını amaçlayan tedavilerden biri de kök hücre tedavisidir. Diz kireçlenmesi ve kök hücre teda

Bazı kan hastalıkları ve kan kanserlerinde kemik iliği nakline ihtiyaç duyulur. Bu hastalıklarla ilgili detaylar yazımızda…

Bebeğinize ait kordon kanını saklamanız halinde hem bebeğinizde görülebilecek olası rahatsızlıkların tedavisinde hem de uyum gösteren başka insanların tedavisinde bu kan kullanıl