Sağlık durumunuza ve ilgi alanlarınıza göre siteyi kişiselleştirmek için giriş yapın.

Yeni Hesap Oluştur.

Sağlık durumunuza ve ilgi alanlarınıza göre siteyi kişiselleştirmek için giriş yapın.

Şifremi unuttum
Giriş Yap

Henüz bir hesabınız yoksa hesap oluşturun

Sorularınız için bize bu numaradan ulaşabilirsiniz.

 444 55 44 ARA
BİLGİLERİNİZİ GİRİN SİZİ ARAYALIM
Adınız Soyadınız* Bu alan boş bırakılamaz.
Telefon numaranız* Bu alan boş bırakılamaz.
Etiket : baş ağrısı

Basit ama etkili yöntemlerle can kaybına yol açabilecek kadar ağır seyreden domuz gribinden büyük oranda korunmak mümkün.

Kontrollü öfke duygusu ile hayatımızda sık karşılaşırız. Kontrol edilemeyen öfke ise ciddi sorunlara neden olabilir.

Baş ağrısı tek başına bir hastalık değildir. Genellikle altta yatan başka bir sağlık sorununun habercisi olarak öne çıkar.

Bir çeşit baş dönmesi olan vertigo son yıllarda sıklıkla karşılaşılan bir rahatsızlık halini aldı. Ancak zaman zaman belirtisi baş dönmesi olan başka hastalıklarla karıştırılabil

Yüksek tansiyon; kalp yetmezliği, kalp krizi (miyokardiyal enfarktüs), inme (iskemik beyin damar hastalığı), aortik anevrizma, böbrek hastalıkları gibi yaşamı olumsuz etkileyebil

Yaşadığınız baş ağrısı, migren ağrısı ise gündelik yaşamda bazı kurallara dikkat etmelisiniz. Migren ağrı ataklarını dindirecek bu kurallar için yazıyı okuyun.

Migreni olanların sıklıkla başvurduğu ağrı kesiciler bir nevi kısır döngüye neden olarak migren ataklarını tetikleyebiliyor. Bu nedenle migreni ağrı kesiciyle geçiştirmek yerine

Yaz gecelerinde hava sıcaklığı nedeniyle uyumak zordur. Oysa alacağınız bazı basit önlemlerle aşırı sıcaklarda da deliksiz bir uyku mümkün.

Her baş ağrısı basite alınmamalıdır. Bazı baş ağrıları çok önemli rahatsızlıkların habercisi olabileceği için kesinlikle ihmal edilmemelidir.

İster karayolu isterse de havayolu ile olsun çocuğunuzla seyahat esnasında bazı noktalara özellikle dikkat etmek gerekiyor.

Kış aylarında sık sık karşılaştığımız sinüzitin belirtilerini, tedavisini ve sinüzitten korunma yollarını bu yazımızda okuyabilirsiniz.

Vücudumuzda sık görülen bel, boyun, yüz ve baş ağrısı benzeri ağrılar hakkında bilmeniz gerekenler…

Pek çok kişi hipertansiyon hastalığı olduğunu bilmeden yaşıyor ve bazıları gerekli tedavi uygulanamadığı için hayatını kaybedebiliyor.

Migren, yaşam kalitesini düşüren ve günlük yaşam aktivitelerini kısıtlayan hastalıklardan biridir. Sık görülen migrenin en yaygın belirtilerinin başında ağrı gelir. Aşağıdaki tes