Sağlık durumunuza ve ilgi alanlarınıza göre siteyi kişiselleştirmek için giriş yapın.

Yeni Hesap Oluştur.

Sağlık durumunuza ve ilgi alanlarınıza göre siteyi kişiselleştirmek için giriş yapın.

Şifremi unuttum
Giriş Yap

Henüz bir hesabınız yoksa hesap oluşturun

Sorularınız için bize bu numaradan ulaşabilirsiniz.

 444 55 44 ARA
BİLGİLERİNİZİ GİRİN SİZİ ARAYALIM
Adınız Soyadınız* Bu alan boş bırakılamaz.
Telefon numaranız* Bu alan boş bırakılamaz.
Etiket : alkol

Karaciğer yağlanması karşısında çaresiz değilsiniz. Yediklerinize dikkat ederek, alkolden uzak durarak ve egzersiz yaparak karaciğer yağlanmasından korunabilirsiniz.

Uçak korkusu kişilerin seyahat özgürlüğünü kısıtlayan, sosyal ilişkilerini ve hatta iş hayatını etkileyen önemli bir sorundur.

Aile ve sosyal hayatı bile etkileyen alkol bağımlılığı (alkolizm) bir hastalıktır. Mutlaka tedavi edilmesi gereken bu hastalıkla ilgili merak edilenler için bu yazıyı dikkatle ok

Aşırı sıcaklar hepimizi olumsuz etkilerken kalp, şeker gibi önemli rahatsızlıkları olanları daha da fazla etkiliyor ve birçok tehlikeye yol açıyor.

Yağlanma tehlikesiyle karşı karşıya olan karaciğeri korumak için ne yapmak gerekir? Sağlıklı beslenme karaciğerin korunmasında en önemli adımlardan biri. Karaciğerinizi koruyan b

Sinsi ilerlediğinden kolay fark edilemeyen Hepatit C, tedavi edilmediği takdirde siroz ve karaciğer kanserine neden olabiliyor.

Sağlıklı yaşam bağışıklık sisteminizin güçlü olmasını sağlar. Güçlü bir bağışıklık sistemi ise hastalıklardan korunmanızda etkendir.

Çağın korkulan hastalığı kanser bu kadar yaygınlaşırken sağlığınız için adım atmak gerekiyor.

Günlük yaşantınızda basit düzenlemeler yaparak meme kanserinden korunma ihtimalinizi artırabilirsiniz.

Alınabilecek basit önlemler ile kadınlarda sıklıkla görülen meme kanserinden korunmak mümkün olabiliyor.

Kronik hastalıklar yaşlılığın kaçınılmaz bir sonucu değil; çoğunlukla hareketsizlik, sağlıksız beslenme ve benzeri olumsuz faktörler nedeniyle görülürler.

Dikkat edilmemesi halinde vücudumuza önemli zararlar veren hipertansiyona karşı koyabiliriniz.

Her şeyin bir sınırı olduğu gibi alkol alımının da bir sınırı var. Testimizi cevaplayarak bağımlılık durumunuzu değerlendirebilirsiniz.

Sağlıksız yaşam biçiminin en çok etkilediği organımız karaciğerdir. Güzel haber dikkat edilmesi halinde ise karaciğerin kendini hızla yenilemesidir.

Sağlıksız beslenme alışkanlıkları ve hareketsizlik başta olmak üzere obezite, diyabet, alkol kullanımı, tiroid bezinin az çalışması gibi nedenlerle karaciğer yağlanması sorunu gi